over_commundo

Filmpje, artikel en radio Wereldomroep (juli 2007)

Onder de titel Koopman en dominee verscheen een mooi reisverslag op de Wereldomroep over de Commundo vrijwilligers in het Elephant Nature Park. Leuk filmpje en life verslag erbij. Hier te lezen , bekijken en downloaden.

Artikel Dovenschool Sri Lanka in ZIN (aug 2007)

Mooi artikel in ZIN van augustus 2007 over de belevissen van 5 vriendinnen in Sri Lanka. Ze werkten in een dovenschool waar ze een installeerden en de kinderen zo de kans geven om een vak te leren.

Duidelijk artikel in Volkskrant (jan 2007)

Een heel mooi en duidelijk artikel in de Volkskrant over een Commundo reis over de drijfveren de dromen en de invulling van 2 deelnemers die werkten in Zuid Afrika en Guatemala.

Commundo biedt reizen die beide zijden van dit land belichten. Naast het rondreizend ontdekken van de cultuur is het actief participeren in ontwikkelingsprojecten een belangrijk onderdeel van Commundo-reizen; hiermee wordt zowel de lokale bevolking als uzelf letterlijk een ervaring rijker!

Vrijwilligerswerk is de perfecte manier om de cultuur en de bevolking beter te leren kennen terwijl u tegelijkertijd een waardevolle bijdrage levert. Het vrijwilligerswerk met de afsluitende rondreis zorgen voor een onuitwisbare indruk van het land en de mensen die u heeft ontmoet.

Artikel in AD: Dertigersdip (4 mei 2006)

"Dip is geen drama: maak van je eigen behoefte een product; daar zit het gat in de markt. En weet je welke doelgroep heel veel bij mij boekt? Juist dertigers die zinvol bezig willen zijn (Yolande van Wijk)."
Download het artikel.

Artikel in ZIN een tijdschrift voor senioren

Els Dudink: "Dat ik iets met anderen kan delen en samen vreugde kan beleven, geeft mij veel voldoening"
Download het artikel.

Artikel in Management Team: "Manager in de Hulp"

Download hier de eerste pagina....Of neem contact op voor invulling van het bedrijvenprogramma van Commundo.

TV IKON: bekijk de film

Televisie: 35 minuten Commundo! 28 mei 22.30 uur Ned 1

De deelnemers van de bouwreis zijn terug. De vrouwen hebben als kerels gewerkt en hun huisje bijna afgekregen. Dat alles onder toeziend oog van de IKON televisie. Alles van de eerste dag in de chickenbus tot de laatste werkdag is vastgelegd. Geniet van de "stars": Kathleen, Els, Marianne, Yvet, Katja, Denise en Carolien. Carolien van Heerde is onze landencoordinator die meer dan fantastisch werk doet met o.a. het project Constru Casa waarin arme mensen een toekomst krijgen die begint met een eigen huisje.
Een enkel beeld zegt meer dan duizend woorden... dit is ook hierop van toepassing. Van de dames moesten wij toevoegen dat de vele momenten van lol en lachen erbij gedacht moeten worden. Bekijk het hier en klik op Vakantie voor een goed doel (22 juli 2004)

Consumentenreisgids

Artikel in de Consumentenreisgids van mei 2004: "Contact maakt de wereld kleiner"

Een duidelijk artikel dat de bedoeling en inhoud van een Commundo reis heel goed weergeeft.
Download hier het artikel

Artikel Volkskrant Trajact 2 januari 2004

Hieronder kunt u het Volkskrantartikel lezen over vrijwilligerswerk en de organisaties Commundo, SIW en Activity.
Download hier het artikel

Artikel S1ngle dec/jan 2003

Hieronder kunt u het artikel lezen dat in het decembernummer van S1ngle is verschenen.

Je hebt de hele wereld afgereisd. Afrika, Azie, Amerika, name it. Maar echt leuk contact met de locals heb je dat gehad ? Het beste contact met vreemde volken en andere culturen krijg je door tijdens je vakantie vrijwilligerswerk te doen en daarna te trekken. Stom plan ? Not! Lees maar !

S1ngle pagina 1
S1ngle pagina 2

Persberichten

Word (39KB) de start mei 2003
Word (39KB) eerste ervaringen 2003
Word (39KB) bedrijvenmarkt april2004
Word (39KB) tvprogramma factor
Word (41KB) Groei nov 2004
Word (42KB) Nieuwe bestemmingen Thailand/Sri Lanka april 2005
Word (363KB) Zin in Werk: coachingsreizen 29 mei 2006
Word doc Nieuwe bestemming Roemenie

 

 

 

 

 

 

 

 

Commundo Partners