
Hieronder vind je de reizen die wij momenteel aanbieden en waarvoor nog plaats is. Er komen steeds reizen bij. Houdt de website in de gaten en beter nog abonneer je op de nieuwsbrief zodat je op de hoogte wordt gehouden.
Kalender: Reizen Roemenië 2009 |
Project |
Reisdata |
Reissom |
Vlucht* |
Sociaal/Bouwen: Kindertehuis en opknappen camping (Stichting Trandafir din Saron) |
2-23 mei |
€ 1350 |
€ 300 |
Sociaal: Engelse les en oudere mensen (RCHF) |
6-27 juni/ 12 sept-3 okt |
€ 1525 |
€ 425 |
Sociaal: community werk en kinderkamp Sulina Chance For Life |
11 juli-1 aug |
€ 1400 |
€ 350 |
Commundo-reizen zijn zeer compleet. We kennen geen kleine lettertjes of verborgen kosten!
De projectdonatie van 100 euro is al inbegrepen bij de reissom en de rondreis inclusief eigen vervoer en overnachtingen.
Dat geldt ook voor:
- een voorbereiding in Nederland
- alle beschreven excursies en de rondreis
- entreeprijzen voor zover aangegeven
- alle lokaal vervoer met eigen bus/boot/vliegtuig
- de maaltijden tijdens het project (dus niet tijdens de rondreis)
* Vluchtprijzen
Vanwege de sterk wisselende vluchtprijzen door toeslagen, taxen en brandstofprijzen hebben we helaas moeten besluiten om de vluchtprijzen buiten reissom te houden. De vluchtprijzen die u hierboven ziet zijn wel realistisch. Wij doen ons best om zo voordelig mogelijk in te kopen met hulp van de Vliegwinkel.
Op het moment dat de reis doorgaat, dus bij 6 deelnemers, ontvangt u van ons bericht en zullen we de dan geldende vluchtprijzen in rekening brengen.
We zullen de richtprijzen in de tabel regelmatig actualiseren zodat u niet voor grote verrassingen komt te staan.
Op het moment dat er minimaal 6 deelnemers zijn gaat de reis door. Als reiziger zelf een actieve bijdrage leveren is een essentieel onderdeel van Commundo-reizen. Zowel de lokale bevolking als jijzelf wordt hiermee - letterlijk- een ervaring rijker!
Traditionele transport
Klooster in Roemenië
Water haal je uit de put op het platte land


















